Aktuality

FOLKLORNE SLÁVNOSTI NA PODHORÍ
Už sa to nezadržateľne blíži - udalosť roka v našej čarovnej dedinke - slávnosti ľudovej hudby, spevu a tanca. Uvídite maličkých folkloristov, mládežníkov jasajúcich v rytme šudovej hudby, profesionálov i amatérov. Tento hudobný žáner má svoje rôznorodé podoby. Už treba len prísť a presvedčiť sa. A čo je úplne najlepšie, je to priamo pod našimi oknami. Tešíme sa na Vás, či už ste u nás ubytovaní alebo zájdete iba na obed či kávičku.
 
PIATOK S JURAJOM ČERVENÁKOM
Jeden z najznámejších autorom fantasy literatúry i detektívok na Slovensku zavíta do obecnej knižnice už tento piatok t.j. 20.apríla 2018 o 17.00 hod. 
Vstup je voľný, tak neváhajte a v rámci svojho pobytu si užite stretnutie s týmto skvelým autorom a mimoriadne zaujímavým rozprávačom nielen o jeho knihách ale aj o literatúre ako takej či iných atraktívnych témach.
Tešíme sa na Vás. 
 
 
VÍKEND NA DEDINE
Jar sa neodvratne blíži a možno už hľadáte miesto na oddych, meditáciu či relax. V úvode sez'ony 2018 sme pre Vás pripravili špeciálnu cenovú ponuku na víkend od 23.- 25.marca 2018 - iba za 85€/dve noci/dve osoby. Aj na všetky ostatné služby ponúkame počas tohto víkendu 10% zľavu - či už je to ubytovanie, wellness, stravovanie a pod. 
 
HODNOTENIE BOOKING.COM ZA ROK 2017
 
Vážení naši hostia, 
mimoriadne si vážime Vašu priazeň, ktorá nám v roku 2017 priniesla toto fantastického hodnotenie z booking.com. Zaväzuje nás to aj v roku 2018 byť minimálne takými dobrými. ˇDakujeme a tešíme sa na Vás.
 
 
 
TANCOVAČKA NA STEFANA
 
A máme tu každoročnú pravú dedinskú tancovačku rovno na Štefana. Oddýchnutí po vianočných sviatkoch, hor sa vytancovať kalórie. 
Ak by Vás predsalen prepadol hlad - všetko máme, jedla neúrekom, pitia ešte viac. 
Rezervácia vopred nutná!
Tešíme sa na Vás.
 
 
 
LAST MINUTE SILVESTER
Hľadáte miesto, kde strávite Silvester podľa vlastných predstáv alebo pokojnú zimnú dovolenku? 
Ponúkame Vám ešte pár posledných izieb v našom vidieckom penzióne iba 5 km od centra čarovnej Banskej Štiavnice. 
Mimoriadne last minute ceny: 
26€/dospelá osoba/noc
Dieťa od 3-15 rokov: 16€/osobonoc
Dieťa do 3 rokov grátis. 
V cene: ubytovanie, raňajky, hodina wellness, parkovanie, free wifi. 
Možnosť dokúpenia stravy alebo vlastného varenia si. 
K dispozícii - veľká záhrada vhodná pre deti na vyšantenie sa, obrovský detský kútik i sála na silvestrovskú noc vo vlastnej réžii. 
Ceny platia pri rezervácii si ubytovania na min.3 noci. 
Rezervácie na: recepcia@zakyl.sk,
Tel.č.: 0917 66 36 90
 
 
SVADBA
 
Niet azda výnimočnejšieho dňa ako ten svadobný. Príprava naň však dokáža poriadne vyčerpať. Vo Ville ŽAKÝL sa týchto starostí nemusíte obávať. 
Postačí opísať svoju predstavu a my ju zrealizujeme. Od prípravy sály, programu, zabezpečenia hudby i starejšieho, svadbu na ľudovú nôtu či úplne neformálnu...všetko podľa Vášho želania. 
Najpozitívnejšie je, že svadbu môžete kombinovať - v exteriéri i interiéri, deti sa môžu v bezpečí veľkej záhrady či detského kútika hrať a dospelí sa zabávať do chuti. 
Okrem toho Vás čaká skutočná domáca strava v BIO kvalite lokálnych surovín.
 
ŠTIAVNICKÁ VÍNNA ŠPACÍRKA
Miesto: prekrásne pivničky Banskej Štiavnice
Dátum: 9.-11.novembra 2017
Web: www.stiavnicavino.sk
Vstupenky: tu https://www.stiavnicavino.sk/produkt/spacirka/
 
NAŠA PONUKA